• Обновено
филтер за воздух за 2013 БИС 1.4 T, 2014 Година, Chevrolet Trax 1.4 T 1.4 1.6 1.8 , ОПЕЛ MOKKA ОПЕЛ MOKKA OEM:95021102 #FK536

филтер за воздух за 2013 БИС 1.4 T, 2014 Година, Chevrolet Trax 1.4 T 1.4 1.6 1.8 , ОПЕЛ MOKKA ОПЕЛ MOKKA OEM:95021102

DEN 181.44

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
AUTODAB
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Ширина:
161
Поставување на Возило:
in
За Возило Брендови/Модел:
Chevrolet
Материјал Тип:
филтер хартија
Осветленост Дел Број:
95021102
Објектот Висина:
58
Другиот Дел Број:
95021102
Производителот Дел Број:
95021102
Специјални Функции:
engin филтер за воздух
Објектот Должина:
233
Објектот Тежина:
0.5kg

Купувачи како што избираат