• Обновено
Висок Квалитет на Момчиња и Девојки Т Кошули на Кратки Ракави Деца Облека Шари Модел Бебе Момче Девојка Унисекс Блузи Деца Tees JJYZ140

Висок Квалитет на Момчиња и Девојки Т Кошули на Кратки Ракави Деца Облека Шари Модел Бебе Момче Девојка Унисекс Блузи

DEN 144.48

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Дете НИ Големина:
12M, 18 МИЛИОНИ, 24M, 3T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
Возљубени Ангел
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Шарени
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Памук,Полиестер
Sleeve Должина(cm):
Краток
Облека Должина:
Редовни
Број На Модел На:
JJYZ140

Купувачи како што избираат