• Обновено
XQF Сребро UHF 400-470MHz SMA-MX тип Телескопски Антена за полнење за Motorola GP68 GP88 GP88s CP200 HT750 GP300 радио

XQF Сребро UHF 400-470MHz SMA-MX тип Телескопски Антена за полнење за Motorola GP68 GP88 GP88s CP200 HT750 GP300 радио

DEN 143.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Is_Display:
No
Максимален Домет:
3km-5км
Димензии:
База на Радио
Бренд Име:
XQF
Тип:
Додатоци
Разговор Опсег:
База на Радио
Воки Токи Тип:
Преносни
Фреквентен Опсег:
База на Радио
Складирање Канал:
База на Радио
Број На Модел На:
GP68
Материјал:
добро

Купувачи како што избираат