• Обновено
JOVIVI Нови трговија на Големо 1 Сет за Мажи Господа Едноставна Челик Вратоврска Клип Вратоврска Бар Pin Модерен Стил Сребрена/Црна/Златна Боја

JOVIVI Нови трговија на Големо 1 Сет за Мажи Господа Едноставна Челик Вратоврска Клип Вратоврска Бар Pin Модерен Стил

DEN 206.88

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Бренд Име:
JOVIVI
Број На Модел На:
jnz01701
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Манжетната Линкови Тип:
Манжетната Линк и Вратоврска Клип Поставува
Обликотшема:
Плоштад
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Количина:
1 сет(3pc)
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
функција 1:
Челик Вратоврска
Стил:
модерен
Употреба во :
Свадба Партија итн
боја:
Сребро;Златна;Црна
Големина:
APPROX. 54*8mm
Тежина:
27g

Купувачи како што избираат