• Обновено
2018 Стомак Танц Костим Хип Шамија Племенски Триаголник Tassel Појас&златни Монети 9 Боја

2018 Стомак Танц Костим Хип Шамија Племенски Триаголник Tassel Појас&златни Монети 9 Боја

DEN 325.92

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
M
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Пол:
Жените
Бренд Име:
МИА GENOVIAG
Број На Модел На:
GN-WN7051
Материјал:
Полиестер
Снабдување категорија:
Стоки на залиха
Погоден Сезона:
Лето, зима, пролет, есен
Погодна прилика:
Обичните фаза облека, стомакот танц
За век:
Возрасни
Шема:
Suihua
Се применуваат за родова:
Неутрален / мажите и жените можат да бидат
Типови на носии:
модерниот танц
ткаенина име:
flannelette
Ткаенина состав:
Полиестер влакна (полиестер)

Купувачи како што избираат