• Обновено
150cm ширина Париз бисер Chiffon ткаенина животински модел за здолниште одговараат-фустан CH-1213

150cm ширина Париз бисер Chiffon ткаенина животински модел за здолниште одговараат-фустан CH-1213

DEN 211.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
1, 2, 3
Функција:
Дише
Техника:
Ткаени
Тип:
Chiffon Ткаенина
Nonwoven Техника:
Игла-Удирани Со Тупаници
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Печатени
Плетени Тип:
Искриват
Ширина:
150cm
Материјал:
100% Полиестер
Стил:
Животните
Големина:
1.5 м ширина

Купувачи како што избираат