• Обновено
DIY Везана 11CT 14CT Крстот Бод На Диви Предели! Смета Крстот Крои Колекции за Везови Игли за Плетење трговија на Големо

DIY Везана 11CT 14CT Крстот Бод На Диви Предели! Смета Крстот Крои Колекции за Везови Игли за Плетење трговија на

DEN 503.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Стил:
Европа
Бренд Име:
Радост Недела
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
пластична кеса
Пакување:
PP Кутија или ПВЦ Кеси
Повод:
Партија,Ангажман, Свадба,Годишнина

Купувачи како што избираат