• Обновено
WZSM Нови FFC FPC Флексибилно Рамно Кабел 1.25 mm Теренот 1.25 мм растојание 30Pin должина 100MM 10CM Напред Бесплатен Превозот

WZSM Нови FFC FPC Флексибилно Рамно Кабел 1.25 mm Теренот 1.25 мм растојание 30Pin должина 100MM 10CM Напред Бесплатен

DEN 205.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Должина на кабел:
100mm
Бренд Име:
WZSM
Тип:
Флексибилно Рамно Кабел
Број На Модел На:
Флексибилно Рамно Кабел
Производи Статус:
Акции
Пакет:
Yes

Купувачи како што избираат