• Обновено
2 парчиња Авто Задните Liftgate Насад Подигање на Гас Обвинет Лифт Поддршка За 2006-2007 година Pontiac Torrent за 2005-2007 Chevrolet 23.31 инчен

2 парчиња Авто Задните Liftgate Насад Подигање на Гас Обвинет Лифт Поддршка За 2006-2007 година Pontiac Torrent за

DEN 869.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Објектот Ширина:
2 cm
Земја/Регион на Производство:
CN
Поставување на Возило:
Задните Liftgate Насад Подигање
За Возило Брендови/Модел:
Chevrolet
Бренд Име:
XIANGSHANG
Equinox-Година:
2005,2006,2007
Производителот Дел Број:
GSCT0059
Chevrolet Модел:
Equinox
Објектот Висина:
2 cm
Другиот Дел Број:
Гасни Амортизери
Специјални Функции:
NA
Објектот Тежина:
0.5 kg
Материјал Тип:
метални+пластика
Објектот Должина:
23.31 inches
Осветленост Дел Број:
ГАС Пролет Шокови Амортизерите
Тип На Објект:
Гас Обвинет Лифт Поддршка

Купувачи како што избираат