• Обновено
ERIKC дизел ремонт комплет F OOR J03 472 (FOORJ03472) injecteur ремонт поправка комплет FOOR J03 472 за инјектор 0 445120 083

ERIKC дизел ремонт комплет F OOR J03 472 (FOORJ03472) injecteur ремонт поправка комплет FOOR J03 472 за инјектор 0

DEN 1036.80

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
ERIKC
118i-Година:
До 2015
За Возило Брендови/Модел:
BMW
BMW Модел:
118i
Модел Нема:
F OOR J03 472 (FOORJ03472)
Релевантни Поправка колекции:
DLLA152P1690,F 00R J01 704, F 00R J02 806
Игла боја:
Црна
Сертификат:
CE, ISO9001
Пакување Детали:
Пет делови
Нето тежина:
96g/pc
Бруто тежина:
100g/pc
Кутија големина:
10(cm)*4.5(cm)*7.5(cm)
Автомобил Производител:
Заменлив
одговараат за инјектор:

Купувачи како што избираат