• Обновено
Отворено јава ранец торба со голем капацитет тактички торба градите пакет 14 инчен компјутер торба

Отворено јава ранец торба со голем капацитет тактички торба градите пакет 14 инчен компјутер торба

DEN 827.28

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Капацитет:
30 - 40L
Пол:
Унисекс
Ранци Тип:
Надворешната Рамка
Бренд Име:
Заштитник Плус
Материјал:
Најлон
Функција:
мулти џеб
Дожд Маска:
No
Број На Модел На:
VF0086

Купувачи како што избираат