• Обновено
50pcs/кутија 11M2 Disppsable Sterilized Тетоважа Игли Еден Оџакот Магнум Тетоважа Игли Нерѓосувачки Челик тетоважа совет тетоважа зафат

50pcs/кутија 11M2 Disppsable Sterilized Тетоважа Игли Еден Оџакот Магнум Тетоважа Игли Нерѓосувачки Челик тетоважа

DEN 213.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Тетоважа Игла
Бренд Име:
EZ
Број На Модел На:
Микс Тетоважа Игла
Име:
Еден Оџакот Магнум Тетоважа Игла
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Игла Type1:
11m2
Пакување:
50pcs/многу
Тежина:
180g/box
Кутија големина:
17x9x4.0 cm

Купувачи како што избираат