• Обновено
Трговија на големо 10 Компјутери 47mm Цвет Шарм Антички Бронза Позлатен рачно изработени Накит Материјал Шупливи Надвор DIY Шарм

Трговија на големо 10 Компјутери 47mm Цвет Шарм Антички Бронза Позлатен рачно изработени Накит Материјал Шупливи Надвор

DEN 69.12

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Гроздобер
Бренд Име:
BOYUTE
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Шарм Тип:
Цвеќиња
Број На Модел На:
cl0542
Големина:
47mm
is_customized:
Yes
Објектот:
цвет шарм
квалитет:
За олово и никел слободни
Пакет:
Меур торба за заштита
превозот:
За време на Кина пост
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Услуга:
Прифати ОЕМ и dropshipping

Купувачи како што избираат