• Обновено
нови оригинални rIKO мал плоштад LED близина switch JND02-N NPN

нови оригинални rIKO мал плоштад LED близина switch JND02-N NPN

DEN 645.12

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CCC
Карактеристики:
близината прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Близината Префрлате
Гаранција:
1
Број На Модел На:
JND02-N NPN

Купувачи како што избираат