• Обновено
Плазма Факел Shield Пролет Spacer Shield Electrode Млазницата Совет за Полнење 46pcs Одговара Trafimet S45 Факел PR0110 PD0116-08 PC0116 CV0010

Плазма Факел Shield Пролет Spacer Shield Electrode Млазницата Совет за Полнење 46pcs Одговара Trafimet S45 Факел PR0110

DEN 1098.48

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Примена:
плазма сечење потрошен материјал
Бренд Име:
weldingstop
Број На Модел На:
Trafimet S45 тип

Купувачи како што избираат