• Обновено
Моден Сребро Скелет Insignia Comunista Механички Џеб Види Советскиот Sickle Чекан Случај Дизајн Фоб се Види со Синџир

Моден Сребро Скелет Insignia Comunista Механички Џеб Види Советскиот Sickle Чекан Случај Дизајн Фоб се Види со Синџир

DEN 334.80

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Случај Обликот:
Круг
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Број На Модел На:
P2084C
Стил:
Fashion & Неврзан
Бренд Име:
YISUYA
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Рамки Функција:
Стационарни
Рамки Материјал Тип:
Легура
Dial Материјал Тип:
Акрилик
Dial Дијаметар:
0.047 m
Движење:
Механичка Рака Правец
Dial Екранот:
Аналогни
Функција:
ретро
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Состојба:
Нов со ознаки
Пол:
Унисекс

Купувачи како што избираат