• Обновено
Беж Мини XLR 3 Pin TA3F Жичен Еден Earhook Слушалки Микрофон Кондензаторот Микрофон Мајк За SAMSON Безжична Bodypack Предавателот

Беж Мини XLR 3 Pin TA3F Жичен Еден Earhook Слушалки Микрофон Кондензаторот Микрофон Мајк За SAMSON Безжична Bodypack

DEN 287.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Стил:
Вградениот Микрофон
Пакет:
Yes
Поларните Обрасци:
omnidirectional
комуникација:
Жичен
Бренд Име:
XINGYI ЅВЕЗДА
Употреба:
Фаза На Изведба Безжичен Микрофон
Трансдуцерот:
Кондензаторот Микрофон
Број На Модел На:
Беж вградениот Микрофон За AKG Безжичен Систем Microfone Condensador
Поставете Тип:
Еден Микрофон
Боја:
Беж / Невидливи Месо Боја / Бојата На Кожата
Конектор тип:
Мини 3 Pin XLR 3 Пина TA3F
Употреба:
Караоке, Конференција, Пеење, Фаза Шоу, Свадба, Црква
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Гаранција:
5-Годишна Гаранција
Состојба:
100% Сосема Нов
Должина на кабел:
За 120CM

Купувачи како што избираат