• Обновено
НОВ Дистрибутер ЗА FITVolkswagen СЕДИШТЕ КОРДОБА 6K1 6K2 1.8 L L4 051905205C 0237521046 1993-1996

НОВ Дистрибутер ЗА FITVolkswagen СЕДИШТЕ КОРДОБА 6K1 6K2 1.8 L L4 051905205C 0237521046 1993-1996

DEN 2352.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Објектот Должина:
20cm
Тип На Објект:
Вози Елементи
Зафатнина:
1800cc
Специјални Функции:
Дистрибутер
Објектот Тежина:
1.5kg
Година:
1993-1996
Објектот Висина:
20cm
Објектот Дијаметар:
15cm
Материјал Тип:
Метални + Пластика
Објектот Ширина:
15cm
Бренд Име:
EAPENERGY
Име На Модел:
051905205C 0237521046
Дистрибутер:
Дистрибутер

Купувачи како што избираат