• Обновено
8.5x5cm Креативен дизајн свадба материјали бонбони калај кутија за накит чај кутија за чување подарок кутија

8.5x5cm Креативен дизајн свадба материјали бонбони калај кутија за накит чај кутија за чување подарок кутија

DEN 820.80

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Зелена, Црвена, Сина, Розева, Виолетова, злато
Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Стил:
Модерна
Бренд Име:
Fr калај пакување
Број На Модел На:
200
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Употреба:
Дребулии
Обликот:
Круг
Материјал:
Метал
Производот:
Канцеларија Организатор
Метал Тип:
Железо
Решетки Количина:
1
Спецификација:
8.5X5cm
Капацитет:
8.5X5cm
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат