• Обновено
Малку Чудовишта Соба Отстранлив Винил Ѕид Уметност Налепница Креативни Цртан филм Авион Ѕид Decals За Деца/Момчиња Соба Декорација

Малку Чудовишта Соба Отстранлив Винил Ѕид Уметност Налепница Креативни Цртан филм Авион Ѕид Decals За Деца/Момчиња

DEN 148.56

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Црна, Сина, Црвена, Бела, Светло Сива, Сина, Светло Зелена, Темно Сива Боја, Армија Зелено, Сино Небо
Големина:
90cmx46cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Censor Кодот:
5Q0018
Класификација:
За Ѕид
Стил:
Цртан филм
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
kasamanis
Број На Модел На:
5Q0018
Тема:
Цртан филм
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил
Материјали:
Не-toxi,еколошки Мет винил ПВЦ
Производ Карактеристики:
Водоотпорен, Винил Сечење Decals (не за печатење)
Цел:
Цртан Филм Авион Детска Соба Оркестарот
Се препорачува простор:
Момчињата Спалната Соба/Детска Соба
Заврши Големина:
90cmx46cm
Тема:
Малку Чудовишта Ѕид Decals
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат