• Обновено
HONGGE Количина 3 Хром Патникот Страна на Прозорецот се Префрлате За ФОЛКСВАГЕН Голф GTI Passat B6 3C Jetta Mk5 Mk6 Tiguan Зајакот 5ND 959 855 5ND959855

HONGGE Количина 3 Хром Патникот Страна на Прозорецот се Префрлате За ФОЛКСВАГЕН Голф GTI Passat B6 3C Jetta Mk5 Mk6

DEN 380.64

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Објектот Дијаметар:
5cm
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Голф-Година:
2013,2007,2012,2009,2010,2011,2006
Бренд Име:
HONGGE
Објектот Ширина:
3cm
Објектот Висина:
2cm
Година:
2006-2012
Материјал Тип:
Пластични хром се префрлите
Објектот Должина:
3cm
Тип На Објект:
Прозорецот Контрола Префрлате
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Фолксваген Модел:
Голф
Специјални Функции:
фолксваген голф mk5 прозорецот се префрлите
Објектот Тежина:
0.15kg
Име На Модел:
5nd 959 855
Производителот Дел Број :
5ND 959 855 5ND959855 5ND-959-855
Осветленост Дел Број :
7L6 959 855 Б REH 7L6 959 855B REH 7L6959855B
Другиот Дел Број :
5K0 959 855 XSH 5K0959855 XSH 5K0-959-855 XSH
Автомобил модел :
фолксваген Passat B6, фолксваген голф прекинувач, фолксваген голф прозорецот се префрлите
за автомобил модел :
голф mk5 прекинувач, голф mk5 прозорецот за префрлање, фолксваген passat b6 прозорецот се префрлите
за автомобил:
фолксваген passat b6 прекинувач, фолксваген jetta прозорецот за префрлање фолксваген голф mk5
Име:
прозорецот за префрлање за фолксваген
Тип На Објект:
Прекинувачи

Купувачи како што избираат