• Обновено
3pcs Tajima везови машина резервни делови FX0206010000

3pcs Tajima везови машина резервни делови FX0206010000

DEN 508.56

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Употреба:
Вез
Тип:
вез машина нож
Материјал:
Метал

Купувачи како што избираат