• Обновено
(50PCS/Многу) 3 Години Гаранција Дебели Домување Dimmable LED вградна светилка КОЧАН LED Одредување на Светлината 5W Вдлабнати Таванот Место Сијалица Осветлување

(50PCS/Многу) 3 Години Гаранција Дебели Домување Dimmable LED вградна светилка КОЧАН LED Одредување на Светлината

DEN 4786.80

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела
Wattage:
5w
Број На Модел На:
PIN-DLWCOB
сертификација:
CE
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
Гаранција:
3 Години
Моќ Толеранција:
5%
Е dimmable:
Yes
заштеда на енергија:
90%
CRI:
80Ra
Фактор на моќност:
0.95
PCB Материјал:
алуминиум PCB
Маска Материјал:
Стакло
Led Извор:
КОЧАН
Лумен:
100-110lm/W
Домување Боја:
бела и црна
Гаранција:
3 Години
Име на производ:
кочан led вградна светилка

Купувачи како што избираат