• Обновено
Реалниот капацитет на Љубовникот подарок Топла убава срцето Usb Стик 4gb 8GB 16GB 32GB Посебно Пенкало Диск У диск 64GB usb флеш диск диск

Реалниот капацитет на Љубовникот подарок Топла убава срцето Usb Стик 4gb 8GB 16GB 32GB Посебно Пенкало Диск У диск

DEN 52.80

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Капацитет:
4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB
боја:
длабоко сино, виолетова, сребрена, розева, небото сино
Бренд Име:
TECHKEY
Интерфејс Тип:
usb 2.0
Времето на пазарот:
Мај-13
производ тежина:
30g
Тип На Производ:
Нормално
Стил:
Куршум,Шише/Може,Правоаголник,Животно,Кола За Скролување,Пенкало,Стап
Број На Модел На:
пен диск
Материјал:
Кристално
Пакет:
Yes
Енкрипција:
No
Стил:
USB ФЛЕШ ДИСК
Style1:
љубителите на подарок usb флеш диск

Купувачи како што избираат