• Обновено
Добра И Нов! Посебен вод душеци за Хонда Vezel носат-отпор водоотпорен подигање теписи лагер за Vezel 2015 Година,Бесплатен превозот

Добра И Нов! Посебен вод душеци за Хонда Vezel носат-отпор водоотпорен подигање теписи лагер за Vezel 2015 Година,Бесплатен

DEN 5455.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Боја Име:
црна со беж, беж, вино црвена, Кафена, црна со црвени, кафе
Тип На Објект:
Матс & Теписи
Специјални Функции:
носат-отпор,водоотпорен ,издржлив ,Лесен за чистење,не се лизга
Име На Модел:
Ж-HR-V-02
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Објектот Ширина:
According to the car's model
Патосници Тип:
Мат Кожа
Објектот Тежина:
2.5kg
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Објектот Должина:
According to the car's model
Објектот Висина:
According to the car's model
Бренд Име:
RUIRI
Материјал Тип:
вештачка кожа

Купувачи како што избираат