• Обновено
За Фолксваген фолксваген Golf MK7 Поло 2014 2015 Автомобил Авто Покрие Додатоци ABS Мат Воланот Покрие Налепница Трим 1pcs/set

За Фолксваген фолксваген Golf MK7 Поло 2014 2015 Автомобил Авто Покрие Додатоци ABS Мат Воланот Покрие Налепница Трим

DEN 359.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Должина:
18cm
Година:
2014 година 2015 година
Бренд Име:
Kadore
Име На Модел:
114791
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
5cm
Материјал Тип:
abs matte

Купувачи како што избираат