• Обновено
Новиот Дизајн Година Есен Mens Мода V деколте, Кашмир Cardigan Џемпер Вест Со Копчиња

Новиот Дизајн Година Есен Mens Мода V деколте, Кашмир Cardigan Џемпер Вест Со Копчиња

DEN 500.40

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Бренд Име:
NISIHU
Техника:
Станот Плетени
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Акрилик,Кашмир,Памук,Волна
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Еден Гради
Јака:
V Деколте
Волна:
Стандард Волна
Маскирани:
No
Број На Модел На:
HZ155-к18
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Џебови
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Тип На Објект:
Cardigan

Купувачи како што избираат