• Обновено
10Inch САД ROUTE 66 Ѕид Декорација Гроздобер Метал Табличка Уметност Бар Дома Ресторан Оркестарот Метал Калај Знаци J&Y Уметност JY-002

10Inch САД ROUTE 66 Ѕид Декорација Гроздобер Метал Табличка Уметност Бар Дома Ресторан Оркестарот Метал Калај Знаци

DEN 372.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
БОГАТА БОЈА
Тип:
Платно Printings
Рамка на режимот:
Формулиран
Стил:
Класични
Рамка:
No
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Форма:
Еден
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
JY-002
Обликот:
Нередовните
оригиналниот:
No
Предмети:
route 66
Материјал:
метал калај знак
Поддршка База:
метал калај знак

Купувачи како што избираат