• Обновено
Универзален Мотор CNC Задните Опашка Светилка Број Табличка LED Светло За BMW S1000R S1000RR HP4 F650 F700 F800 G650 R/ГШ/GT/ST

Универзален Мотор CNC Задните Опашка Светилка Број Табличка LED Светло За BMW S1000R S1000RR HP4 F650 F700 F800 G650

DEN 191.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Motobike Направи:
Kawasaki,Ducati,Јамаха,Победа,Suzuki,Aprilia,Хонда,Триумф
Објектот Должина:
16cm
Објектот Тежина:
0.07kg
Материјал Тип:
CNC 6061 Алуминиум
Бренд Име:
ДИВЈАК
Име На Модел:
LPL0003
Објектот Ширина:
2.9cm

Купувачи како што избираат