• Обновено
SFU2005 C7 Валани Ballscrew 1pcs RM2005 L=500mm Доведе топката завртка+1pcs еден ballnut+1pcs Б.К/BF15 крајот поддршка за CNC дел

SFU2005 C7 Валани Ballscrew 1pcs RM2005 L=500mm Доведе топката завртка+1pcs еден ballnut+1pcs Б.К/BF15 крајот поддршка

DEN 1029.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Водич Должина:
500mm
Водич Ширина или Дијаметар:
20mm
Број На Модел На:
SFU2005
Води:
5mm
Класа:
C7
Материјал:
Gcr15 челик
is_customized:
Yes
На технологија на обработка:
Валани Нишка
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Купувачи како што избираат