• Обновено
3PCs по Поставите Долги Ракави Топла Розова Бебе Девојка 1-ви Роденден се Облекуваат Круна Партија Облека Romper Меур Здолниште Headband

3PCs по Поставите Долги Ракави Топла Розова Бебе Девојка 1-ви Роденден се Облекуваат Круна Партија Облека Romper Меур

DEN 479.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бебе Возраст:
10-12 месеци, 7-9 месеци 4-6 месеци, 13-18 месеци
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува
Бренд Име:
Marlegard
Затворање Тип:
Pullover
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Флорални
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Лолита Стил
Пол:
Бебе Девојки
Материјал:
Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал Состав:
Мешавина памук
Стил:
firsth роденден облечи

Купувачи како што избираат