• Обновено
Нов Висок Квалитет На Гроздобер Секојдневен Лудиот Коњ Кожа Вистински Cowhide Мажите Градите Торба За Мали Гласник Кеси За Човекот Рамо Кеси

Нов Висок Квалитет На Гроздобер Секојдневен Лудиот Коњ Кожа Вистински Cowhide Мажите Градите Торба За Мали Гласник

DEN 1035.12

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
TAUREN
Обликот:
кофа
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Декорација:
Никој
Стил:
Гроздобер
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Патент & Hasp
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Надворешноста:
Никој
Број На Модел На:
Лудиот Коњ Кожа
Повод:
Разноврсна
Тип На Објект:
Чанти
Карактеристики:
crossbody кеси за мажи вистинска кожа мали спорт
Trending:
гроздобер crossbody торба кеси за mens гласник cowhide
Причина:
100% вистински кожа ранец
Функција:
Торба,Гласник торба
ОДГОВАРА ЗА:
Адвокатско,машки

Купувачи како што избираат