• Обновено
MOSEWORTH 4S 14.8 V 5200mAh 30C РК LiPo Батеријата ЗА РК Авион Автомобил Брод 4S Li-Po Батерија Бесплатен Превозот

MOSEWORTH 4S 14.8 V 5200mAh 30C РК LiPo Батеријата ЗА РК Авион Автомобил Брод 4S Li-Po Батерија Бесплатен Превозот

DEN 1303.44

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Четири тркала Атрибути:
Батеријата
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Батеријата
РК Делови и Accs:
Батерии - LiPo
За Возило Тип:
Авионите
Алатка Материјали:
Батеријата
Бренд Име:
MOSEWORTH
Број На Модел На:
14.8 V 5200mAh 30C
Надградба На Делови/Додатоци:
РК lipo батеријата
Материјал:
lipo батеријата
Капацитетот На Батеријата:
5200MAH
Испуштање го оценувате:
30C
Напон:
14.8V 4S
Приклучете:
Т, XT60, XT90, EC5, JST, Банана
Тип:
Батерија Играчки Батеријата
Употреба:
РК авион летало автомобил
Материјал:
li-po батерија

Купувачи како што избираат