• Обновено
Коди Челик Жената Чорапи Секојдневен Core Игла Волнени Чорапи Жените Мода Топло Згусне Бренд Жените Чорапи Зима 3pairs/многу

Коди Челик Жената Чорапи Секојдневен Core Игла Волнени Чорапи Жените Мода Топло Згусне Бренд Жените Чорапи Зима 3pairs/многу

DEN 170.40

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Дебелина:
Стандард
Sock Тип:
Повик
Број На Модел На:
AA6001
Материјал:
Памук,Волна,Полиестер
Бренд Име:
КОДИ ЧЕЛИК
Објектот Должина:
18cm--25cm
боја:
Шарени Чорапи ( 5 Боја )
Материјал:
Волна,Памук,Polyeste
Сезоната:
Зимски&Пролет&Лето
1lot:
=3pairs
Шема:
Полна Боја
Материјал Сооднос:
70%Волна,20%Памук,10%Polyeste
Големина:
EUR
Стил-1:
Жената се Чорапи на Повик
Стил-2:
Волнени Чорапи Жените Мода
Стил-3:
Бренд Жените Чорапи Winte

Купувачи како што избираат