• Обновено
Дното цена врвот продаваат рачно етикетирање машина за шише

Дното цена врвот продаваат рачно етикетирање машина за шише

DEN 10800.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Извор На Енергија:
Електричен
Број На Модел На:
МТ-50
Бренд Име:
JL
сертификација:
CE
Функција:
лепило налепница етикетирање
шише дијаметар:
20-120mm
Етикета должина:
25-280mm
Етикета ширина:
26-150mm
Напон:
220V 50Hz/110V60Hz
моќност:
220W
Етикета брзина:
25-50 компјутери/мин
Етикета точноста:
±0.5 mm
Waranty timr:
1 година
Напон (V):
220v/110v

Купувачи како што избираат