• Обновено
Бесплатен Превозот 720pcs/торба SS20 Големина 5mm Браун Смола Flatback монистра,Помине Уметност монистра,DIY Свадба Декорација

Бесплатен Превозот 720pcs/торба SS20 Големина 5mm Браун Смола Flatback монистра,Помине Уметност монистра,DIY Свадба

DEN 33.12

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Производ:
Монистра
Техника:
позлата
Број На Модел На:
w009
Материјал:
Пластични
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Пакет:
720pcs/многу
квалитет:
ААА
боја:
Браун
Место:
Zhe Џијанг,Кина
is_customized:
Yes
Материјал:
Смола
Големина:
5MM

Купувачи како што избираат