• Обновено
6pcs Нерѓосувачки Челик Мантрата Алка Инспиративни Може да Мостовите јас Запали Светлината На Начин Хривнија 4mm Мантрата Хривнија Ткаенината Закачам

6pcs Нерѓосувачки Челик Мантрата Алка Инспиративни Може да Мостовите јас Запали Светлината На Начин Хривнија 4mm Мантрата

DEN 428.88

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
SSB1155
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
позлата:
Светло Жолта Боја
Бренд Име:
Melone Накит
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Функција:
Повик За Потсетникот
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Пресечените алки
Алки тип:
Не ' Рѓосувачки Челик Накит
Алки Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Накит Тип:
Шарм Алки
Должина:
22cm
Дебелина:
2mm
Висина:
4mm
внатрешниот кол:
48*63mm

Купувачи како што избираат