• Обновено
UKEN Мода Жените во Црно-Црвена Боја Долго Сатен Лента Лак Вратоврска Јака Додатоци Вратоврска Pin Bowknot Кошула, Вратоврска Брошеви

UKEN Мода Жените во Црно-Црвена Боја Долго Сатен Лента Лак Вратоврска Јака Додатоци Вратоврска Pin Bowknot Кошула,

DEN 143.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Железо легури
Бренд Име:
UKEN
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Обликотшема:
bowknot
Број На Модел На:
BR8021
Брошеви Тип:
Брошеви
Повод:
Ангажирање , Подароци , Партија,Wlfare
боја:
Црвена.црна.во сива боја.сина.зелена
Тежина:
32g
Големина:
Length
Стил:
brooch
Стилот 1:
Bowknot Брошеви
Стил 2:
Вратоврска Брошеви
Стилот 3:
Брошеви Иглички
Стилот 4:
Јака Брошеви
Стилот 5:
Голема брошеви

Купувачи како што избираат