• Обновено
Професионална изработка дизел мотор делови, морски брод клипот барел собранието L18-58145-191 G001 одговараат за SULZER S20

Професионална изработка дизел мотор делови, морски брод клипот барел собранието L18-58145-191 G001 одговараат за SULZER

DEN 2121.84

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Осветленост Дел Број:
G001
Бренд Име:
WY
Поставување на Возило:
пумпа
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Тежина:
2.3
Производителот Дел Број:
L18-58145-191 G001
Материјал Тип:
Челик
Специјални Функции:
клипот
Другиот Дел Број:
SULZER S20
Објектот Должина:
58
Објектот Ширина:
58
Објектот Висина:
118

Купувачи како што избираат