• Обновено
година Венера Одмор топла продажба отвори жешка девојка им помогнам на бикини bling кристал бански со синџири

година Венера Одмор топла продажба отвори жешка девојка им помогнам на бикини bling кристал бански со синџири

DEN 1175.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Бикини Сет
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврст,Писмо
Поддршка Тип:
жица за слободни
Материјал:
Spandex,Најлон
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
VV1055
Бренд Име:
венера одмор
Со Подлога:
Yes
Половината:
Ниска Половината
боја:
како на сликата покажува
Големина:
S M L
Материјал:
80% најлон и 20% spandex
Пакување:
Opp торби и картон
плаќање:
Т/T, Western Union MoneyGram Paypal
Боја Стил:
Природна Боја

Купувачи како што избираат