• Обновено
пинк пред малку лак-назад слегување leotards памук балерина принцеза цвест балет облека на жените танц костим леотар CS0183

пинк пред малку лак-назад слегување leotards памук балерина принцеза цвест балет облека на жените танц костим леотар

DEN 429.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
S 150-154cm, M 155-159cm, L 160-164cm, XL 165-169cm, 2XL 170-174cm
Бренд Име:
Birsals
Материјал:
Памук,Spandex
Пол:
Жените
Број На Модел На:
CS0183
Танц Тип:
Балет
Материјал:
Памук lycra
Танц Стил:
Балет Танц
Место на onigin:
Кина(Копно)
Големина:
S,M,L,XL,2XL
време на испорака:
1-3 дена
Поставата:
Со Поставата
Пол:
жени,возрасни,девојки,дами
Соодветна возраст:
16-45 години возрасни
превозот:
Бесплатен превозот
Тип На Производ:
Leotards

Купувачи како што избираат