• Обновено
Оригиналниот Предниот Екран на Допир Digitzer Стакло Поправка на Дел За HTC Желба 310 D310 310W Со Логото

Оригиналниот Предниот Екран на Допир Digitzer Стакло Поправка на Дел За HTC Желба 310 D310 310W Со Логото

DEN 148.80

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Црна
Тип:
Екран На Допир
Бренд Име:
Vecmnoday
Компатибилен Бренд:
HTC
Екранот:
4.5
Број На Модел На:
За HTC Желба 310

Купувачи како што избираат