• Обновено
12.1 инчен Вградени Fanless Индустриски 5-Жица AMT Resistive Екран на Допир Панел PC Фабрика За Автоматизација ППЦ-121U

12.1 инчен Вградени Fanless Индустриски 5-Жица AMT Resistive Екран на Допир Панел PC Фабрика За Автоматизација ППЦ-121U

DEN 17997.12

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
ППЦ-121U
Бренд Име:
Ling Џијанг
Тип:
Вградливи
ПРОЦЕСОРОТ:
i5-3317U До i7-3517U
Чипсет:
Intel QM77
меморија:
Одборот DDR3 4G Max8G
Складирање:
SSD 32G(До 64G/128G/256G)
систем:
XP/Win7/Linux/Win8
lan:
2*10/100/1000Mbps RJ45 LAN
Сериски Порт:
COM1*RS485/RS422
USB:
3*USB3.0
Термички методи :
Fanless
боја:
Црна

Купувачи како што избираат