• Обновено
Ширина 20cm Висок Квалитет Чипка Ткаенина, Мрежа Везени Фустан од Чипка ,завеси Постелнина Декоративна Чипка Намали 3 Дворови / Многу RS143

Ширина 20cm Висок Квалитет Чипка Ткаенина, Мрежа Везени Фустан од Чипка ,завеси Постелнина Декоративна Чипка Намали

DEN 211.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Црна, Бела
Бренд Име:
Р SMEALE
Техника:
Извезена
Материјал:
Полиестер / Памук
Функција:
Еко-Пријателски,Растворлив Во Вода
Ткаенина Тип:
Mesh
Декорација:
Чипка
Ширина:
20cm
Број На Модел На:
RS143
Тип На Производ:
Чипка

Купувачи како што избираат