• Обновено
Најдобри Појаси За Човекот Нови Пристигнување Вистинска Кожа Корселе Cowskin Облека Подвезици Прибор За Облека Половината Човек Појас Подарок

Најдобри Појаси За Човекот Нови Пристигнување Вистинска Кожа Корселе Cowskin Облека Подвезици Прибор За Облека Половината

DEN 485.04

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Појас Должина:
110cm, 115cm, 120cm, 125cm, 130cm
Тип На Објект:
Појаси
Шаблон Тип:
Цврста
Тока Ширина:
4cm
Појаси Материјал:
Метал,Cowskin
Стил:
Моден
Број На Модел На:
Појас
Појас Ширина:
3.5 см
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Тока Должина:
7cm
Употреба на толпата:
бизнис
продавница:
Cowherd
Појас Материјал:
Geniune Кожен Појас
Тока Материјал:
Легура
боја:
црна/кафеава
Тока Боја:
Сребро.
Година:
2018
рака машки:
Мажите Кожени Ремени

Купувачи како што избираат