• Обновено
1PCS Minnow Риболов Намамат Ласерски Тешко Вештачки Мамки 3D Очи 10cm 14.5 g Риболов Wobblers Crankbait златни рипки Риболов Справи

1PCS Minnow Риболов Намамат Ласерски Тешко Вештачки Мамки 3D Очи 10cm 14.5 g Риболов Wobblers Crankbait златни рипки

DEN 63.84

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Број На Модел На:
M085
Бренд Име:
loogdeel
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат

Купувачи како што избираат