• Обновено
8oz Нерѓосувачки Челик Хип Колба Персоналните Виски Колба Преносни Алкохол Алкохол Капа Со Цигара Случај Челик Хип Колба Подарок

8oz Нерѓосувачки Челик Хип Колба Персоналните Виски Колба Преносни Алкохол Алкохол Капа Со Цигара Случај Челик Хип

DEN 595.68

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тело Материјал:
Метал
Тип:
Сет
Број На Модел На:
Hip011
Бренд Име:
querida
Име:
Нерѓосувачки челик рамен flagon Сет
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
Сребро,Злато
Големина:
about24*17.5*4.5
Капацитет:
8oz
Тежина:
450g
Стил:
Британски Стил
Употреба:
Дома, на патување, на отворено,Бар
Сет:
Jug + чаша + цигара случај
Производот:
Колби алкохол

Купувачи како што избираат