• Обновено
2018 Најновите Злато И Сребро француски Африкански Чипка Ткаенина и Висок Квалитет на Африкански Везени Tulle Чипка Ткаенина За Свадба XX2051

2018 Најновите Злато И Сребро француски Африкански Чипка Ткаенина и Висок Квалитет на Африкански Везени Tulle Чипка

DEN 2303.04

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
MY-NI
Техника:
Извезена
Материјал:
Нето Платно
Функција:
Еко-Пријателски,Растворлив Во Вода
Ткаенина Тип:
Mesh
Декорација:
Sequins
Ширина:
51inch
Број На Модел На:
XX2051
Тип На Производ:
Чипка
Употреба:
Пакување:
Место на Потекло:
Ширина:
Тежина:
Ткаенина Тип:
Sequins чипка
Големина:
5 yards in length
MOQ:
5yards
боја:
црна/ кралска сина/Теал/Зелена/ црвена/ виолетова/бела

Купувачи како што избираат