• Обновено
Лето, т-маица памук момчиња облека чисто бебе деца облека долг ракав т кошули деца деца врвот tees 1-5Y среќни деца

Лето, т-маица памук момчиња облека чисто бебе деца облека долг ракав т кошули деца деца врвот tees 1-5Y среќни деца

DEN 61.68

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Дете НИ Големина:
9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цртан филм
Бренд Име:
Unini-јун
Стил:
Моден
Материјал:
Памук
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Унисекс

Купувачи како што избираат