• Обновено
Вен Оригиналниот Дизајн Зборови Слоган СЛЕДАТ МИ се ДОПАЃА ТОА Голема Врвот Бела Мажите Платно Спортски Чевли Црна Жените Патики Скејтборд

Вен Оригиналниот Дизајн Зборови Слоган СЛЕДАТ МИ се ДОПАЃА ТОА Голема Врвот Бела Мажите Платно Спортски Чевли Црна

DEN 1176.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Чевли Големина:
9.5, 9, 8.5, 8, 7.5, 3.5, 4, 4.5, 5, 6, 6.5, 7, 10, 10.5, 11
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Скејтбординг Чевли
Функција:
Поддршка,Избалансиран,Дише,Анти-Лизгава,мала Тежина,Шок-Absorbant,Куќишта,Пот-Absorbant,Светлина,Топлинска,Тешко Носи,Влијание отпор,Водоотпорен
Обвивка Материјал:
Платно
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
спортски тип:
ФИНАЛЕ ЕВО
Outsole Материјал:
Гума
Датум На Издавање:
Winter2017
Број На Модел На:
wl120
Бренд Име:
Вен
Пета Тип:
Станот
Применливи место:
Конкретни Кат
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Ниво На Пракса:
Професионални
елементи:
тотем
Горната Висина:
Висок
Затворање Тип:
Чипка-Up
Стил:
Класици
Insole Материјал:
Латекс
Горниот Материјал:
Платно
Големина Опција:
НИ на мажите големина
дизајн:
Зборови Слоган МЕ СЛЕДАТ КАКО ТОА печатени

Купувачи како што избираат